MyMoon Cafe Patisseire Hakkında

Mymoon cafe restaurant 2011 yılında Veysel ve Ömer Sabuncuoğlu kardeşlere ait Boneras Unlu Mamüller Kafe Gıda LTD.ŞTİ. bünyesinde kurulan bir işletmedir.
Yiyecek içecek sektöründeki tüm bölümlerin isim hakkının (patentinin) alındığı işletme ülkemizde bir örneği daha olmayan konsepti ile de dikkat çekmektedir.
Aynı mekanda pastahane, restoran, gözleme, mantı, börek, vitamin bar, waffle, naturel sıcak ve soğuk içecekleri bir arada sunan ve dışardan hazır herhangi bir mamulün girmediği, tüm ürünlerin işletme içindeki imalathanelerde üretildiği bir özelliğe de sahiptir.


Tüm ürün imalatlarında mümkün olan en üst düzeyde organik ürünler kullanan işletme, kalite, hijyen ve hizmet konusunda da rakipleri içinde en iddialı konumdadır.
İmalathanelerin şeffaf oluşu ve tüm müşterilerin görebileceği şekilde üretim yapılması da (ki başka örneği Akdeniz Bölgesinde yok) bu iddiasının kanıtıdır.


7/24 açık olan işletme günde yaklaşık 2000 misafir ağırlamaktadır.


Başka şubesi yoktur.


"BAŞARILI OLMAK İÇİN YA HİÇ KİMSENİN YAPAMADIĞI BİR İŞİ YAPACAKSIN, YADA HERKESİN YAPTIĞINI   ONLARDAN DAHA İYİ YAPACAKSIN"